Pojazd Na Akumulator GTS1166 Światła LED Pilot Niebieski LEAN CARS
Symbol: 9567
Dostępność: 5 szt.
Cena: 351.00 Cena przed promocją: 390.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9567
Dostępność: 5 szt.
Cena: 351.00 Cena przed promocją: 390.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Pojazd Na Akumulator GTS1166 Niebieski
| Informacje o produkcie | |
| Model | GTS1166 |
| Kolor | Niebieski |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 2x6V4,5Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna |
| Wymiary Pojazdu | 80 cm x 54 cm x40 cm |
| Prędkość | 2-3km/h |
| Masa Własna | 8kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Zatrzymanie awaryjne z pilota (P), Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | X |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Plastikowe |
| Koła | Plastikowe z gumową opaską |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Światła | Przednie LED |
| Długość towaru w centymetrach | 90 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 60 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 50 |
| Waga gabarytowa w gramach | 45000 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl