Pojazd Na Akumulator 915 Zielony LEAN CARS
Symbol: 27011
Dostępność: 37 szt.
Cena: 447.30 Cena przed promocją: 497.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 27011
Dostępność: 37 szt.
Cena: 447.30 Cena przed promocją: 497.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Pojazd Na Akumulator 915 Zielone
Wymiary opakowania:
85 cm x 25,5 cm x 46 cm
Waga opakowania:
10 kg
| Informacje o produkcie | |
| Kolor | Biały |
| Model | 915 |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 2x6V4,5Ah |
| Prędkość | 5-6km/h |
| Wymiary Pojazdu | 90x47x43cm |
| Masa Własna | 8.7kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Audio | USB Mp3 |
| Światła | Przednie LED |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Koła | Miękkie EVA |
| Fotele | Ekoskóra |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Długość towaru w centymetrach | 26 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 85 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 46 |
| Waga gabarytowa w gramach | 16943.33 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl