Poduszka masująca Ecomed by Medisana MC-25E
Symbol: 23309
Dostępność: 5 szt.
Cena: 146.07 Cena przed promocją: 162.30 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 23309
Dostępność: 5 szt.
Cena: 146.07 Cena przed promocją: 162.30 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaje masażu | Masaż Shiatsu |
| Funkcja ciepła | Tak |
| Typ produktu | Poduszka do masażu |
| Kolor produktu | Czarny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc | 24 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Ilość sztuk | 1 |
| Poduszka dołączona | Nie |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 180mm |