Plecak turystyczny Deuter AC Lite 24, atlantic/ink
Symbol: 342082413740
Dostępność: 2 szt.
Cena: 412.80 Cena przed promocją: 458.67 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 342082413740
Dostępność: 2 szt.
Cena: 412.80 Cena przed promocją: 458.67 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Pokrowiec przeciwdeszczowy | Tak |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 195 cm |
| Główny kolor produktu | Niebieski |
| Minimalna wysokość użytkownika | 170 cm |
| Liniowa gęstość masowa | 600 D |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Nazwa koloru | Atlantic-ink |
| Aktywność | Trekking, Wędrówki, Długa wycieczka |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Rodzaj ramy | Ramka wewnętrzna |
| Ilość komór | 1 |
| Rozkładany | Nie |
| Wentylacja | Tak |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Objętość | 24 l |
| Waga produktu | 930 g |
| Wysokość produktu | 570 mm |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 535mm |
• Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców.
• Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.
• Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości.