Pilot uniwersalny SAVIO RC-05 (telewizory)
Symbol: RC-05
Dostępność: 1 szt.
Cena: 36.78 Cena przed promocją: 40.87 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RC-05
Dostępność: 1 szt.
Cena: 36.78 Cena przed promocją: 40.87 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Sposób wprowadzania danych | Naciśnij przyciski |
| Podświetlane przyciski | TV |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | LG |
| Interfejs | Podczerwień |
| Szerokość | 195mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 50mm |
• Nie otwierać obudowy pilota - ryzyko kontaktu z substancjami chemicznymi.
• Produkt należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi urządzeń elektronicznych.
• Trzymać poza zasięgiem dzieci - zawiera małe elementy, które mogą być niebezpieczne.