Pilot SAVIO RC-10 (telewizory)
Symbol: RC-10
Dostępność: 14 szt.
Cena: 42.82 Cena przed promocją: 47.58 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RC-10
Dostępność: 14 szt.
Cena: 42.82 Cena przed promocją: 47.58 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Philips |
| Podświetlane przyciski | TV |
| Sposób wprowadzania danych | Naciśnij przyciski |
| Interfejs | Podczerwień |
| Szerokość | 232mm |
| Długość | 63mm |
| Wysokość | 25mm |
• Nie otwierać obudowy pilota - ryzyko kontaktu z substancjami chemicznymi.
• Trzymać poza zasięgiem dzieci - zawiera małe elementy, które mogą być niebezpieczne.
• Produkt należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi urządzeń elektronicznych.