Pilarka ręczna TP-CS 18/190 Li BL Solo 4331210 EINHELL
Symbol: 4331210
Dostępność: 10 szt.
Cena: 716.30
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4331210
Dostępność: 10 szt.
Cena: 716.30
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Miękki start | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Waga produktu | 3,23 kg |
| Wysokość produktu | 320 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,52 kg |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Liczba zębów | 24 |
| Głębokość cięcia przy 45º | 4,5 cm |
| Średnica tarczy | 19 cm |
| Głębokość cięcia przy (90º) | 6,5 cm |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 3800 RPM |
| Otwór ostrza | 3 cm |
| Regulacja fazy | Tak |
| Akumulator | Nie |
| Walizka | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 328mm |
| Wysokość | 225mm |