Frezarka 18V TP-RO 18 SET LI BL-SOLO 4350410 EINHELL
Symbol: 4350410
Dostępność: 14 szt.
Cena: 809.66 Cena przed promocją: 899.62 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4350410
Dostępność: 14 szt.
Cena: 809.66 Cena przed promocją: 899.62 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Wbudowane światło | Tak |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Port do odsysania pyłu | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Waga produktu | 1,34 kg |
| Pojemność tulei zaciskowej | 6 |
| Pojemność tulei zaciskowej | 8 (5/16") |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 30000 RPM |
| Średnica króćca odsysania pyłu (maks.) | 3,5 cm |
| Ładowarka | Nie |
| Torba do przechowywania | Tak |
| Akumulator | Nie |
| Szerokość | 320mm |
| Długość | 280mm |
| Wysokość | 210mm |