Pilarka łańcuchowa 50cm, 54V DCMCS575X1 DEWALT
Symbol: DCMCS575X1- QW
Dostępność: 12 szt.
Cena: 2748.26 Cena przed promocją: 3053.62 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DCMCS575X1- QW
Dostępność: 12 szt.
Cena: 2748.26 Cena przed promocją: 3053.62 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Prędkość łańcucha | 15 m/s |
| Długość łopatek | 50 cm |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Waga produktu | 6 kg |
| Akumulator | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Walizka | Nie |
| Ładowarka | Tak |
| Szerokość | 352mm |
| Długość | 1070mm |
| Wysokość | 307mm |
• Nie wyrzucaj zużytych akumulatorów do zwykłego śmietnika; oddaj je do wyznaczonych punktów zbiórki.
• Używaj odpowiedniego sprzętu ochronnego, takiego jak rękawice i okulary ochronne.
• Przechowuj urządzenie z dala od źródeł ciepła i ognia.