Pilarka łańcuchowa 18V DCMPS567N-XJ DEWALT
Symbol: DCMPS567N-XJ
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1067.83 Cena przed promocją: 1186.48 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DCMPS567N-XJ
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1067.83 Cena przed promocją: 1186.48 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Prędkość łańcucha | 6,5 m/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Długość prowadnicy łańcucha | 20 cm |
| Rury teleskopowe | Tak |
| Pojemność zbiornika oleju | 0,115 l |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Długość miecza | 3 m |
| Regulowana długość | Tak |
| Waga produktu | 3,8 kg |
| Długość (max) | 4,5 m |
| Walizka | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 1090mm |
• Używaj odpowiedniego sprzętu ochronnego, takiego jak rękawice i okulary ochronne.
• Przechowuj urządzenie z dala od źródeł ciepła i ognia.
• Nie wyrzucaj zużytych akumulatorów do zwykłego śmietnika; oddaj je do wyznaczonych punktów zbiórki.