Piła szablasta MAKITA DJR186Z
Symbol: DJR186Z
Dostępność: 0 szt.
Cena: 627.20 Cena przed promocją: 696.89 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DJR186Z
Dostępność: 0 szt.
Cena: 627.20 Cena przed promocją: 696.89 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Regulacja prędkości | Elektroniczny |
| Opis blokowy | Warunki rozszerzonej gwarancji dla użytkowników prywatnych i firm https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| ECP | Tak |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wysokość produktu | 222 mm |
| Długość produktu | 486 mm |
| Waga produktu | 3,8 kg |
| Głębokość produktu | 81 mm |
| Poziom mocy dźwięku | 95 dB |
| Tłumienie drgań | 13 m/s² |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 84 dB |
| Prędkość skokowa | 2800 spm |
| Błąd poziomu wibracji (tablica) | 1,5 m/s² |
| Głębokość cięcia drewna | 25,5 cm |
| Długość cięcia | 3,2 cm |
| Głębokość cięcia profili metalowych /rur | 13 cm |
| Akumulator | Nie |
| Walizka | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Szerokość | 95mm |
| Długość | 555mm |
| Wysokość | 205mm |
• Używaj odpowiedniego sprzętu ochronnego, aby uniknąć obrażeń.
• Przeczytaj instrukcję obsługi przed użyciem.
• Nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika - produkt wymaga specjalnej utylizacji.