Piła łańcuchowa BLACK+DECKER GKC1825L20-QW
Symbol: GKC1825L20-QW
Dostępność: 30 szt.
Cena: 509.31 Cena przed promocją: 565.90 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GKC1825L20-QW
Dostępność: 30 szt.
Cena: 509.31 Cena przed promocją: 565.90 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Wskaźnik poziomu oleju | Tak |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prędkość łańcucha | 3,5 m/s |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Długość łopatek | 25 cm |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga produktu | 3,1 kg |
| Walizka | Nie |
| Akumulator | Tak |
| Ładowarka | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Szerokość | 410mm |
| Długość | 241mm |
| Wysokość | 216mm |
• Używaj odpowiedniego sprzętu ochronnego, takiego jak rękawice i okulary ochronne.
• Nie wyrzucaj zużytych akumulatorów do zwykłego śmietnika; oddaj je do wyznaczonych punktów zbiórki.
• Przechowuj urządzenie z dala od źródeł ciepła i ognia.