Piła szablasta DeWalt DCS380N-XJ
Symbol: DCS380N-XJ
Dostępność: 0 szt.
Cena: 865.67
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DCS380N-XJ
Dostępność: 0 szt.
Cena: 865.67
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga produktu | 2,7 kg |
| Długość cięcia | 2,86 cm |
| Prędkość skokowa (1 bieg) | 2950 spm |
| Walizka | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Szerokość | 465mm |
| Długość | 155mm |
| Wysokość | 102mm |
• Używaj odpowiedniego sprzętu ochronnego, aby uniknąć obrażeń.
• Nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika - produkt wymaga specjalnej utylizacji.
• Przeczytaj instrukcję obsługi przed użyciem.