Piła łańcuchowa aku. 18V 2,0Ah GKC1820L20 BLACK+DECKER
Symbol: GKC1820L20-QW
Dostępność: 21 szt.
Cena: 448.00 Cena przed promocją: 497.78 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GKC1820L20-QW
Dostępność: 21 szt.
Cena: 448.00 Cena przed promocją: 497.78 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Prędkość łańcucha | 3,1 m/s |
| Długość łopatek | 20 cm |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga produktu | 2,3 kg |
| Akumulator | Tak |
| Walizka | Nie |
| Ładowarka | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 375mm |
| Wysokość | 275mm |
• Nie wyrzucaj zużytych akumulatorów do zwykłego śmietnika; oddaj je do wyznaczonych punktów zbiórki.
• Przechowuj urządzenie z dala od źródeł ciepła i ognia.
• Używaj odpowiedniego sprzętu ochronnego, takiego jak rękawice i okulary ochronne.