Piekarnik FIDC N502
Symbol: 33704358
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1062.00 Cena przed promocją: 1180.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 33704358
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1062.00 Cena przed promocją: 1180.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Piekarnik FIDC N502
Candy Idea
Candy Idea to kolekcja kuchenna, w której wszechstronność i prostota łączą się, tworząc pozytywne emocje. Zaprojektowany tak, aby pasował do każdego stylu i osobowości, zapewnia łatwe do dostosowania rozwiązania, które sprawią, że Twoja kuchnia będzie wyjątkowa. Szeroka gama dostępna jest w różnych kolorach.
Wytłaczane prowadnice
Wsporniki prowadnic są uformowane i stanowią część wewnętrznej ściany piekarnika.
Wybierz swój ulubiony kolor
Szeroka gama dostępnych kolorów ułatwia wybór urządzenia, które będzie najlepiej pasować do Twojej kuchni.c są uformowane i stanowią część wewnętrznej ściany piekarnika.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Pojemność | 65 l |
| Programator | elektroniczny |
| Wysokość | 59.5 cm |
| Szerokość zabudowy | 59.5 cm |
| Głębokość | 56.8 cm |
| Kolor | czarny |
| Termoobieg | nie |
| Funkcje piekarnika | ogrzewanie dolne wentylator + ogrzewanie górne + ogrzewanie dolne grill (grill/opiekacz) ogrzewanie dolne + górne (konwencjonalne) |
| Rożen obrotowy | nie |
| Prowadnice teleskopowe | nie |
| Czyszczenie | emalia łatwoczyszcząca |
| Klasa energetyczna | A |
| Waga | 25.22 kg |
| Oznaczenia | |