Piekarnik EOF3H50BX
Symbol: EOF3H50BX
Dostępność: 17 szt.
Cena: 1327.50 Cena przed promocją: 1475.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EOF3H50BX
Dostępność: 17 szt.
Cena: 1327.50 Cena przed promocją: 1475.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Piekarnik EOF3H50BX
Termoobieg Surround Cook
Piekarnik seria 600 SurroundCook piecze zawsze równomiernie. Termoobieg sprawia, że potrawy mogą być przygotowywane w niższej o 20% temperaturze w porównaniu do tradycyjnych przepisów. Dodatkowo nie trzeba obracać potraw czy przekładać na inny poziom. To realna oszczędność czasu i energii.
Wielopoziomowe pieczenie
Termoobieg umożliwia pieczenia nawet na 3 poziomach jednocześnie, idealne rozwiązanie w przypadku przygotowywanie kruchych ciastek i pierniczków.
Czyszczenie parowe AquaClean
Czyszczenie piekarnika nie musi być uciążliwe w przypadku naszego urządzenia wyręczy Cię w tym para. Para wodna rozmiękcza zaschnięte zabrudzenia w komorze piekarnika, co ułatwia ich usunięcie.
Szybkie i równomierne pieczenie Even Cooking
Wentylator zapewnia stały obieg gorącego powietrza, gwarantując równomierny rozkład temperatury. W takich warunkach potrawy mogą być pieczone w niższej nawet o 20% temperaturze w porównaniu do piekarników tradycyjnych, co umożliwia oszczędność czasu i energii.
Oświetlenie wnętrza
Obserwuj, jak przyrumienia się powierzchnia zapiekanki, a skórka pieczonego kurczaka nabiera idealnej chrupkości. Dobrze umiejscowione oświetlenie w piekarniku pozwoli Ci łatwo stwierdzić, kiedy potrawa będzie gotowa do podania. Apetyczne efekty będą widoczne jak na dłoni.
Skuteczny grill
Od chrupiącego bekonu po idealnie przypieczoną mozzarellę teraz wyczarujesz z grilla więcej niż kiedykolwiek dotąd. Także chrupiące skrzydełka kurczaka i rozpływający się w ustach ser halloumi.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Moc całkowita | 2.5 kW |
| Pojemność | 65 l |
| Programator | elektroniczny |
| Wysokość | 59 cm |
| Szerokość zabudowy | 59.4 cm |
| Głębokość | 56 cm |
| Kolor | inox |
| Termoobieg | tak |
| Funkcje piekarnika | ogrzewanie dolne chowane pokrętła grill (grill/opiekacz) ogrzewanie dolne + górne (konwencjonalne) ogrzewanie górne rozmrażanie turbogrill (wentylator + opiekacz) |
| Funkcje specjalne |
|
| Rożen obrotowy | nie |
| Prowadnice teleskopowe | tak |
| Czyszczenie | AquaClean |
| Klasa energetyczna | A |
| Waga | 28.1 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Electrolux - HWELE%, HZELE%, HDELE%, HKELE% |