Piekarnik FIDC N100/1
Symbol: 33703614
Dostępność: 30 szt.
Cena: 928.80 Cena przed promocją: 1032.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 33703614
Dostępność: 30 szt.
Cena: 928.80 Cena przed promocją: 1032.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Piekarnik FIDC N100/1
Candy Idea
Candy Idea to kolekcja kuchenna, w której wszechstronność i prostota łączą się, tworząc pozytywne emocje. Zaprojektowany tak, aby pasował do każdego stylu i osobowości, zapewnia łatwe do dostosowania rozwiązania, które sprawią, że Twoja kuchnia będzie wyjątkowa. Szeroka gama dostępna jest w różnych kolorach.
Wytłaczane prowadnice
Wsporniki prowadnic są uformowane i stanowią część wewnętrznej ściany piekarnika.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Pojemność | 70 l |
| Programator | analogowy |
| Wysokość | 59.5 cm |
| Szerokość zabudowy | 59.5 cm |
| Głębokość | 56.8 cm |
| Kolor | czarny |
| Termoobieg | nie |
| Funkcje piekarnika | ogrzewanie dolne + górne (konwencjonalne) grill (grill/opiekacz) ogrzewanie dolne |
| Rożen obrotowy | nie |
| Prowadnice teleskopowe | nie |
| Czyszczenie | emalia łatwoczyszcząca |
| Klasa energetyczna | A |
| Waga | 22.2 kg |
| Oznaczenia | |