Patchcord UTP Lanberg PCU6-10CC-1500-B (RJ45 - RJ45 ; 15m; UTP; kat. 6; kolor niebieski)
Symbol: PCU6-10CC-1500-B
Dostępność: 9 szt.
Cena: 18.51 Cena przed promocją: 20.57 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU6-10CC-1500-B
Dostępność: 9 szt.
Cena: 18.51 Cena przed promocją: 20.57 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Długość kabla | 15 m |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor kabla | Niebieski |
| Materiał płaszcza | Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Standard kabla | kat.6 |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Certyfikaty | ANSI/TIA/EIA-568B, FLUKE PASSED |
| Średnica zewnętrzna | 4,8 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 170mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.