Patchcord UTP Lanberg PCU6-10CC-0025-BK (RJ45 - RJ45 ; 0,25m; UTP; kat. 6; kolor czarny)
Symbol: PCU6-10CC-0025-BK
Dostępność: 100 szt.
Cena: 4.74
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU6-10CC-0025-BK
Dostępność: 100 szt.
Cena: 4.74
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Standard kabla | Cat6 |
| Rozmiar przewodu AWG | 24 |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Długość kabla | 0,25 m |
| Złącze 2 | Męska |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Złącze 1 | Męska |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 140mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.