Kabel Lanberg CA-USBE-10CC-0018-BK (USB 2.0 M - USB 2.0 F; 1,8m; kolor czarny)
Symbol: CA-USBE-10CC-0018-BK
Dostępność: 149 szt.
Cena: 6.09
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-USBE-10CC-0018-BK
Dostępność: 149 szt.
Cena: 6.09
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Złącze 1 | Męska |
| Rozmiar przewodu AWG | 30 |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wersja USB | 2.0 |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Materiał płaszcza przewodu | Plastik |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złączka 1 | USB A |
| Złączka 2 | USB A |
| Waga produktu | 69 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 23mm |
| Wysokość | 150mm |
• Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom.
• Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu.
• Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych.