Patchcord UTP Lanberg PCU5-10CC-2000-G (RJ45 - RJ45 ; 20m; UTP; kat. 5e; kolor zielony)
Symbol: PCU5-10CC-2000-G
Dostępność: 14 szt.
Cena: 17.02 Cena przed promocją: 18.91 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU5-10CC-2000-G
Dostępność: 14 szt.
Cena: 17.02 Cena przed promocją: 18.91 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 20 m |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Kolor kabla | Zielony |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Materiał płaszcza | Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Standard kabla | kat.5e |
| Certyfikaty | ANSI/TIA/EIA-568B, FLUKE PASSED |
| Średnica zewnętrzna | 4,8 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 170mm |
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.