Patchcord UTP Lanberg PCU5-10CC-1000-B (RJ45 - RJ45 ; 10m; UTP; kat. 5e; kolor niebieski)
Symbol: PCU5-10CC-1000-B
Dostępność: 6 szt.
Cena: 12.95
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU5-10CC-1000-B
Dostępność: 6 szt.
Cena: 12.95
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Materiał płaszcza | Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Długość kabla | 10 m |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Kolor kabla | Niebieski |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Certyfikaty | ANSI/TIA/EIA-568B, FLUKE PASSED |
| Standard kabla | kat.5E |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Średnica zewnętrzna | 4,8 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 140mm |
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.