ALANTEC Puszka + support (metalowy) + ramka 90x45 (komplet 2M)
Symbol: OS010
Dostępność: 8 szt.
Cena: 14.23 Cena przed promocją: 15.81 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: OS010
Dostępność: 8 szt.
Cena: 14.23 Cena przed promocją: 15.81 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Materiały | Tworzywo sztuczne ABS |
| Materiały | Metal |
| Model | Pokrywa czołowa |
| Kolor produktu | Biały |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Szerokość | 83mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 150mm |