Patchcord UTP Lanberg PCU5-10CC-0150-BK (RJ45 - RJ45 ; 1,5m; UTP; kat. 5e; kolor czarny)
Symbol: PCU5-10CC-0150-BK
Dostępność: 100 szt.
Cena: 4.43
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU5-10CC-0150-BK
Dostępność: 100 szt.
Cena: 4.43
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Materiał płaszcza | Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Rodzaj złącza | Męska/Męska |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Kolor kabla | Czarny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Certyfikaty | ANSI/TIA/EIA-568B, FLUKE PASSED |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Standard kabla | Cat.5E |
| Średnica zewnętrzna | 4,8 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 160mm |