Patchcord U/UTP Lanberg PCU6-10CC-0050-W (RJ45 - RJ45 ; 0,50m; UTP; kat. 6; kolor biały)
Symbol: PCU6-10CC-0050-W
Dostępność: 100 szt.
Cena: 4.74
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU6-10CC-0050-W
Dostępność: 100 szt.
Cena: 4.74
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Standard kabla | Cat6 |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Złącze 2 | Męska |
| Typ przewodu | Żyłowy |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Kolor produktu | Biały |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Złącze 1 | Męska |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 140mm |