Patchcord STP Ubiquiti UniFi Outdoor Patch Cable (UACC-Cable-Patch-Outdoor-8M-W) Cat. 5e 8m white
Symbol: UACC-Cable-Patch-Outdoor-8M-W
Dostępność: 1 szt.
Cena: 63.49 Cena przed promocją: 70.54 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UACC-Cable-Patch-Outdoor-8M-W
Dostępność: 1 szt.
Cena: 63.49 Cena przed promocją: 70.54 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Izolacja kabla | S/UTP (STP) |
| Standard kabla | Cat5e |
| Rozmiar przewodu AWG | 24 |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Długość kabla | 8 m |
| Materiał płaszcza | Termoplastyczny elastomer |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Typ przewodu | Żyłowy |
| Certyfikaty | TIA/EIA-568-B.2, ISO/IEC 11801 |
| Waga produktu | 315 g |
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 75 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 80 °C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 154mm |
| Długość | 152mm |
| Wysokość | 65mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.