PATCHCORD KAT.6 UTP 0.5M SZARY FLUKE PASSED LANBERG 10-PACK
Symbol: PCU6-20CC-0050-S
Dostępność: 3 szt.
Cena: 29.12 Cena przed promocją: 32.35 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU6-20CC-0050-S
Dostępność: 3 szt.
Cena: 29.12 Cena przed promocją: 32.35 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Osłona końcówki | Nie |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Standard kabla | Cat6 |
| Złącze 2 | Męska |
| Złącze 1 | Męska |
| Typ przewodu | Żyłowy |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Złączka 1 | Rj-45 |
| Kolor produktu | Szary |
| Średnica zewnętrzna | 5,4 mm |
| Ilość sztuk | 10 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 140mm |
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.
• Trzymać z dala od dzieci.