Pasta termoprzewodząca do procesora NATEC Husky 4G NPT-1324 (4 g)
Symbol: NPT-1324
Dostępność: 29 szt.
Cena: 8.35 Cena przed promocją: 9.28 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NPT-1324
Dostępność: 29 szt.
Cena: 8.35 Cena przed promocją: 9.28 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Przewodność cieplna | 4,5 W/m·K |
| Gęstość | 2,5 g/cm³ |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość | 1 |
| Pojemność | 2 ml |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 10mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 160mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.