Pan Mięsko Indyk z bażantem karma sucha dla psa 3kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 66.36 Cena przed promocją: 73.73 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 66.36 Cena przed promocją: 73.73 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Główny smak | Indyk |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 3 kg |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Białko | 30% |
| Zawartość wilgoci | 9% |
| Popiół surowy | 7% |
| Włókna surowe | 3,5% |
| Zawartość tłuszczu | 19% |
| Szerokość | 263mm |
| Długość | 141mm |
| Wysokość | 271mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.