Paka Zwierzaka Pepe Vet Kość Funkcjonalna dla szczeniąt i seniorów 70g
Dostępność: 16 szt.
Cena: 22.91 Cena przed promocją: 25.45 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 16 szt.
Cena: 22.91 Cena przed promocją: 25.45 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Dla seniora |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Główny smak | Wołowina |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Seria | PAKA ZWIERZAKA Pepe |
| Rodzaj przysmaku | Dentystyczne |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Rodzaj przysmaku | Gryzaki, kości do gryzienia |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nieświeży oddech |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zęby |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 70 g |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Forma dawkowania | Stały |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Produkty do żucia |
| Bezglutenowe | Tak |
| Zawartość tłuszczu | 1,8% |
| Popiół surowy | 3,5% |
| Białko | 83,4% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Szerokość | 132mm |
| Długość | 32mm |
| Wysokość | 57mm |
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.