Paka Zwierzaka PEPE VET Przysmak Light Veggie 70g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 21.98 Cena przed promocją: 24.42 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 21.98 Cena przed promocją: 24.42 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | PAKA ZWIERZAKA Pepe |
| Dodatkowe cechy | Problemy gastryczne |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Główny smak | Warzywa |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Niedowaga |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Waga produktu | 70 g |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Popiół surowy | 4% |
| Zawartość tłuszczu | 2% |
| Włókna surowe | 4,5% |
| Zawartość wilgoci | 17% |
| Białko | 7% |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 130mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.