PROMIS TORBA TERMICZNA 30 L,ZIELONA TL30
Symbol: TL30
Dostępność: 4 szt.
Cena: 55.65 Cena przed promocją: 61.83 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TL30
Dostępność: 4 szt.
Cena: 55.65 Cena przed promocją: 61.83 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Torba termiczna |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Materiały | Poliester |
| Zamknięcie na suwak | Tak |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Objętość | 30 l |
| Koła | Nie |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Szerokość | 45mm |
| Długość | 520mm |
| Wysokość | 400mm |