POMPKA/DMUCHAWA LXT 18V DAS180Z BEZ AKU MAKITA
Symbol: DAS180Z
Dostępność: 14 szt.
Cena: 633.98 Cena przed promocją: 704.42 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DAS180Z
Dostępność: 14 szt.
Cena: 633.98 Cena przed promocją: 704.42 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Dmuchawa do pyłu | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga produktu | 800 g |
| Wysokość produktu | 247 mm |
| Głębokość produktu | 173 mm |
| Szerokość produktu | 92 mm |
| Poziom hałasu | 79 dB |
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s² |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 79 dB |
| Ładowarka | Nie |
| Walizka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Szerokość | 275mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 115mm |
• Dbać o odpowiednią wentylację miejsca pracy, aby uniknąć przegrzania urządzenia.
• Unikać bezpośredniego kontaktu z kompresorem podczas pracy - możliwość poparzenia.
• Nie przekraczać maksymalnego ciśnienia roboczego.