PATCHCORD KAT.5E UTP 0.25M SZARY FLUKE PASSED LANBERG 10-PACK
Symbol: PCU5-20CC-0025-S
Dostępność: 8 szt.
Cena: 15.89 Cena przed promocją: 17.65 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU5-20CC-0025-S
Dostępność: 8 szt.
Cena: 15.89 Cena przed promocją: 17.65 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 0,25 m |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Złączka 1 | Rj-45 |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Standard kabla | Cat5e |
| Złącze 2 | Męska |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Złącze 1 | Męska |
| Średnica zewnętrzna | 4,8 mm |
| Ilość sztuk | 10 |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 35mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.