Organizer kabli do biurka ACTIVEJET CMP502 biały metalowy
Symbol: CMP502 BI
Dostępność: 30 szt.
Cena: 44.75 Cena przed promocją: 49.72 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CMP502 BI
Dostępność: 30 szt.
Cena: 44.75 Cena przed promocją: 49.72 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Model | Panel zarządzania kablami |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Organizer do kabli |
| Materiał obudowy | Metal |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Rodzaj produktu | Organizer do kabli |
| Niepalny | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Szerokość | 512mm |
| Długość | 74mm |
| Wysokość | 135mm |