OptiVital saszetki Sterile - pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów sterylizowanych. Z indykiem i cielęciną 4x85g
Dostępność: 17 szt.
Cena: 8.28 Cena przed promocją: 9.20 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 17 szt.
Cena: 8.28 Cena przed promocją: 9.20 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla kota |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wysterylizowane lub wykastrowane |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sterylizowane |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Waga produktu | 4 x 85 g |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Bez cukru | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Sterylizacja |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Forma dawkowania | Stały |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Główny smak | Mix smaków |
| Zawartość tłuszczu | 3% |
| Włókna surowe | 0,7% |
| Białko | 8,5% |
| Zawartość wilgoci | 83% |
| Popiół surowy | 2% |
| Szerokość | 218mm |
| Długość | 153mm |
| Wysokość | 40mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.