Okulary na rower ALPINA DEFEY HR kolor BLACK szkło BLUE MIRROR Cat.3
Symbol: A8657332
Dostępność: 9 szt.
Cena: 143.42 Cena przed promocją: 159.36 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: A8657332
Dostępność: 9 szt.
Cena: 143.42 Cena przed promocją: 159.36 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiał soczewki | Ceramika |
| Materiał ramy | Plastik |
| Kolor ramy | Czarny |
| Soczewki lustrzane | Tak |
| Wymienne soczewki | Tak |
| Kolor oprawek okularów | Czarny |
| Tworzywo okularów | Plastik |
| Rodzaj oprawek | Półobwódkowe |
| Najlepsze zastosowania | Bieganie |
| 100% ochrony przed UVA i UVB | Tak |
| Kolor soczewek | Niebieski |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 40mm |