Kask dziecięcy Huffy Disney Kraina Lodu (01315HL)
Symbol: 01315HL
Dostępność: 6 szt.
Cena: 133.92 Cena przed promocją: 148.80 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 01315HL
Dostępność: 6 szt.
Cena: 133.92 Cena przed promocją: 148.80 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Dzieci |
| Kolorystyka | Wzór |
| Typ konstrukcji | Skorupa twarda |
| Wentylacja | Tak |
| Dedykowana płeć | Dziewczyna |
| Osłona kasku | Nie |
| Główny kolor produktu | Fioletowy |
| Aktywność | Jazda na rowerze miejskim |
| Wykończenie | Matowe |
| Daszek | Tak |
| Waga produktu | 220 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rozmiar kasku dziecięcego | M 53-58 cm |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 170mm |