Okulary fotochromowe JULBO Fury MATT kolor miętowy
Symbol: 3660576333598
Dostępność: 16 szt.
Cena: 685.92 Cena przed promocją: 762.13 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3660576333598
Dostępność: 16 szt.
Cena: 685.92 Cena przed promocją: 762.13 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Transmisja światła | 17% - 75% |
| Kolor soczewek | Różowy |
| Kolor soczewek | Żółty |
| Kolor oprawek okularów | Miętowy |
| Najlepsze zastosowania | Uniwersalne |
| Model | Okulary do wielu sportów |
| Kolor ramy | Szary |
| Kolor ramy | Miętowy |
| Dedykowane płci | Unisex |
| Materiał ramy | Plastik |
| Kolor wewnęrzny | Szary |
| Szerokość mostka | 15 mm |
| Szerokość soczewki | 131 mm |
| Szerokość ramy | 135 mm |
| Długość zausznika | 115 mm |
| Rozmiar produktu | M |
| Waga produktu | 25 g |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 165mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 75mm |
• Unikać silnych uderzeń, które mogą uszkodzić okulary i zmniejszyć ich skuteczność ochronną.
• Chronić przed przegrzaniem. Okulary przechowywać w temperaturze pokojowej.
• Podczas użytkowania okulary należy dokładnie dopasować, aby zapewnić pełną ochronę oczu.