Buzer LEATT Chest Protector 3.5, czarny
Symbol: 5020004180
Dostępność: 3 szt.
Cena: 645.71 Cena przed promocją: 717.46 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5020004180
Dostępność: 3 szt.
Cena: 645.71 Cena przed promocją: 717.46 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Ochraniacz klatki piersiowej i pleców |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Rozmiar (S/M/L) | M/L |
| Cechy szczególne | Ochrona Leatt®: 7/25 pkt., pianka 3DF AirFit, design 3D, system BraceOn |
| Wentylacja | Tak |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Budowa | Twarda |
| Certyfikaty | Front EN1621-3 Level 1, Back EN1621-2 Level 1, FFM |
| Waga produktu | 750 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 425mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 580mm |