Okulary ALPINA DEFEY HR kolor BLACK MATT szkło black Cat. 3
Symbol: A8657432
Dostępność: 5 szt.
Cena: 143.42 Cena przed promocją: 159.36 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: A8657432
Dostępność: 5 szt.
Cena: 143.42 Cena przed promocją: 159.36 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Klasa ochrony przed UV | 3 |
| Rodzaj oprawek | Półobwódkowe |
| Kolor oprawek okularów | Czarny |
| Soczewki lustrzane | Tak |
| Tworzywo okularów | Plastik |
| Ochrona przed promieniami UV | Tak |
| 100% ochrony przed UVA i UVB | Tak |
| Materiał ramy | Plastik |
| Model | Okulary do biegania |
| Kolor soczewek | Czarny |
| Najlepsze zastosowania | Rowerowa, Bieganie |
| Materiał soczewki | Ceramika |
| Kolor ramy | Czarny |
| Wysokość soczewki | 47 mm |
| Szerokość mostka | 16 mm |
| Szerokość soczewki | 70 mm |
| Szerokość ramy | 14,5 cm |
| Długość zausznika | 120 mm |
| Waga produktu | 26 g |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 70mm |
• Unikać silnych uderzeń, które mogą uszkodzić okulary i zmniejszyć ich skuteczność ochronną.
• Chronić przed przegrzaniem. Okulary przechowywać w temperaturze pokojowej.
• Podczas użytkowania okulary należy dokładnie dopasować, aby zapewnić pełną ochronę oczu.