Okap podszafkowy CFB5310X
Symbol: CFB5310X
Dostępność: 22 szt.
Cena: 290.70 Cena przed promocją: 323.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CFB5310X
Dostępność: 22 szt.
Cena: 290.70 Cena przed promocją: 323.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Budowa | podszafkowa do zabudowy |
| Kolor | inox |
| Wydajność | 125 m3/h |
| Poziom hałasu | 68 dB |
| Oświetlenie | halogenowe |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Klasa energetyczna | C |
| Liczba prędkości | 3 |
| Pilot | Nie |
| Timer | Nie |
| Czujnik wilgotności | Nie |
| Szerokość | 50 cm |
| Wysokość | 7.6 cm |
| Głębokość | 47 cm |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Whirlpool/Indesit/Beko - HWWHR%, HZWHR%, HWIND%, HZIND%, HWBEK%, HZBEK% |