Okap OSC5111W
Symbol: 1160954
Dostępność: 16 szt.
Cena: 322.20 Cena przed promocją: 358.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1160954
Dostępność: 16 szt.
Cena: 322.20 Cena przed promocją: 358.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
OSC5111W Okap
Niski poziom hałasu
Okapy Amica charakteryzują się bardzo niskim poziomem głośności, dzięki czemu odgłosy pracującego urządzenia nie będą przeszkadzały, nawet jeśli kuchnia połączona jest z salonem.
Oświetlenie halogenowe
Okapy Amiki zostały wyposażone w oświetlenie halogenowe. We wszystkich modelach włączenie oświetlenia jest niezależne od działania okapu.
Efekt: wygoda użytkownika.
Liczba stopni obrotowych silnika: 3
Możesz regulować prędkość okapu w zależności do potrzeb.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Budowa | do zabudowy podszafkowa |
| Kolor | biały |
| Wydajność (maks.) | 158 m3/h |
| Poziom hałasu | 63 dB |
| Tryb intensywny | Nie |
| Oświetlenie | halogenowe |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Klasa energetyczna | C |
| Liczba prędkości | 3 |
| Pilot | Nie |
| Timer | Nie |
| Szerokość | 50 cm |
| Wysokość | 8.5 cm |
| Głębokość | 47 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |