Okap LFG716X H2H
Symbol: LFG716X
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1770.30 Cena przed promocją: 1967.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LFG716X
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1770.30 Cena przed promocją: 1967.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Automatyczne regulacja siły wyciągu
Funkcja Hob2Hood sama dostosowuje ustawienia okapu do intensywności gotowania. Wentylator automatycznie reaguje na zmiany temperatury i mocy, a Ty nie tracisz czasu na regulację wyciągu.
Funkcja Hob2Hood - nie musisz pamiętać o okapie, aby cieszyć się czystym powietrzem
Po prostu włącz płytę i rozpocznij gotowanie. A okap uruchomi się automatycznie, oświetli płytę i dostosuje pracę do intensywności gotowania.
ExtractionTech Plus - wysoka wydajność pochłaniania zapachów
Okap ExtractionTech Plus sprawia, że powietrze w kuchni pozostaje świeże i czyste po każdym gotowaniu. Wydajny silnik skutecznie filtruje powietrze i usuwa zapachy, zwiększając komfort gotowania.
Oświetlenie Pure Illumination
Pure Illumination gwarantuje pełną widoczność podczas gotowania. Energooszczędne światła LED doświetlają całą powierzchnię roboczą i przygotowywaną potrawę.
Filtr przeciwtłuszczowy Plus zapewniający wysoką wydajność
Filtr przeciwtłuszczowy Plus zapewnia wysoką wydajność usuwania tłuszczu. Łatwy do czyszczenia ręcznie lub w zmywarce, filtr konsekwentnie utrzymuje optymalną wydajność, zapewniając doskonałe rezultaty.
Koniec zgadywania - otrzymuj przypomnienia o czyszczeniu filtra
Nie musisz pamiętać o czyszczeniu filtra. Okap wyposażono w praktyczny system, który automatycznie powiadomi o tym, kiedy należy wyczyścić filtr przeciwtłuszczowy i węglowy.
| Informacje o produkcie | |
| Budowa | do zabudowy |
| Kolor | stalowy |
| Wydajność (min.) | 300 m3/h |
| Wydajność (maks.) | 580 m3/h |
| Wydajność (tryb intensywny) | 700 m3/h |
| Poziom hałasu | 70 dB |
| Tryb intensywny | Tak |
| Oświetlenie | LED (diodowe) |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Liczba prędkości | 3 |
| Pilot | Nie |
| Timer | Nie |
| Szerokość | 530 mm |
| Wysokość | 331 mm |
| Głębokość | 287 mm |
| Waga | 9 kg |
| Pozostałe parametry |
Okap posiada funkcję Hob2Hood - H2H - zapewniającą bezprzewodowe połączenie między okapem a płytą:
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Electrolux - HWELE%, HZELE%, HDELE%, HKELE% |