Okap DWB63BC60 Serie2 60 czarny
Symbol: DWB63BC60
Dostępność: 2 szt.
Cena: 2183.40 Cena przed promocją: 2426.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DWB63BC60
Dostępność: 2 szt.
Cena: 2183.40 Cena przed promocją: 2426.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Okap DWB63BC60 Serie2 60 czarny
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Budowa | naścienna |
| Kolor | czarny |
| Wydajność (maks.) | 400 m3/h |
| Poziom hałasu | 67 dB |
| Tryb intensywny | Nie |
| Oświetlenie | LED (diodowe) |
| Sterowanie | przyciski |
| Liczba prędkości | 3 |
| Pilot | Nie |
| Timer | Tak |
| Szerokość | 59.8 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Wysokość z kominem | 108 cm |
| Głębokość | 50 cm |
| Waga | 12 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Bosch - HWBOS%, HZBOS% |