Okap LFG716R H2H
Symbol: LFG716R
Dostępność: 21 szt.
Cena: 1877.40 Cena przed promocją: 2086.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LFG716R
Dostępność: 21 szt.
Cena: 1877.40 Cena przed promocją: 2086.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Ważne |
Okap posiada funkcję Hob2Hood - H2H - zapewniającą bezprzewodowe połączenie między okapem a płytą:
|
| Etykieta energetyczna | |
| Budowa | podszafkowa |
| Kolor | czarny |
| Wydajność (min.) | 300 m3/h |
| Wydajność (maks.) | 580 m3/h |
| Wydajność (tryb intensywny) | 700 m3/h |
| Poziom hałasu | 67 dB |
| Tryb intensywny | Tak |
| Oświetlenie | LED (diodowe) |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Liczba prędkości | 4 |
| Pilot | Nie |
| Timer | Nie |
| Szerokość | 54 cm |
| Wysokość | 33.1 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Waga | 9.2 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Electrolux - HWELE%, HZELE%, HDELE%, HKELE% |