Odkurzacz workowy linia 600 EB61C4DB
Symbol: EB61C4DB
Dostępność: 27 szt.
Cena: 805.50 Cena przed promocją: 895.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EB61C4DB
Dostępność: 27 szt.
Cena: 805.50 Cena przed promocją: 895.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Odkurzacz workowy linia 600 EB61C4DB
Doskonała skuteczność odkurzania
Odkurzacz workowy Clean 600 o dużej mocy i specjalnej konstrukcji ssawki Dust Magnet Silent zapewnia wysoką siłę ssania i zbieranie nawet 100% kurzu w szczelinach*. *Na podstawie wewnętrznego testu, zgodnie z normą IEC 60312-1.
Doskonała skuteczność zbierania kurzu
Duża moc odkurzacza oraz specjalna konstrukcja szczotki Dust Magnet Silent zapewniają zasysanie do 100%* kurzu ze szczelin.
*Test wewnętrzny zrealizowany zgodnie z normą IEC 60312-1
Wygodna obsługa stopą
Funkcja pełnej obsługi stopą pozwala regulować ustawienia mocy oraz obsługiwać zwijacz przewodu lub przycisk włączania/wyłączania odkurzacza bez użycia rąk.
Higienicznie czystszy dom
System filtracji HEPA może odfiltrować do 99,99%* cząstek o wielkości zaledwie 0,3 mikrona, czyli drobnego kurzu, roztoczy i alergenów, dzięki czemu dostarcza czystsze powietrze.
*Na podstawie wewnętrznych testów filtracji mikrocząstek kurzu o wielkości 0,310 mikronów zgodnie z normą EN 60312-1 z użyciem standardowych cząstek piasku/kurzu.
Przyjazny dla środowiska
Aż 50% plastiku wykorzystanego do produkcji odkurzacza pochodzi z recyklingu, a dołączona instrukcja, drukowana jest na papierze z makulatury. Odkurzacz jest przyjazny środowisku bez straty wydajności.
Płynne i łatwe odkurzanie dzięki zwrotnym kołom
Duże, zwrotne koła usprawniają manewrowanie na różnych podłogach. 12-metrowy zasięg pozwala odkurzać kilka pomieszczeń bez konieczności przepinania wtyczki.
Odkurzacze workowe
Poznaj zalety odkurzaczy workowych Electrolux. Przekonaj się, jakie są zalety używania worków S-Bag.
Worek do odkurzacza syntetyczny czy papierowy?
Wybór pomiędzy workami syntetycznymi a papierowymi do odkurzacza ma znaczący wpływ na efektywność i higienę odkurzania. Oto dlaczego worki syntetyczne Electrolux S-Bag mogą być lepszym wyborem:
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Odkurzacz workowy |
| Moc | 850 W |
| Moc ssania | 232 W |
| Poziom hałasu | 73 dB |
| Worek | S-bag |
| Pojemność | 3.5 l |
| Filtr | Hygiene 12 HEPA |
| Długość przewodu | 9 m |
| Zasięg | 12 m |
| System parkowania | Pionowy Poziomy |
| Funkcje | Automatyczny zwijacz przewodu Wskaźnik zapełnienia worka Regulacja mocy Uchwyt Składana rura |
| Funkcje specjalne |
Miękkie zderzaki |
| Kolor | Granatowy |
| Wymiary |
238,5 x 436,7 x 306,6 mm |
| Waga | 7.43 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Electrolux - HWELE%, HZELE%, HDELE%, HKELE% |