Odkurzacz bezworkowy linia 600 EL61H4SW
Symbol: EL61H4SW
Dostępność: 15 szt.
Cena: 766.80 Cena przed promocją: 852.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EL61H4SW
Dostępność: 15 szt.
Cena: 766.80 Cena przed promocją: 852.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Odkurzacz bezworkowy linia 600 EL61H4SW
Doskonała skuteczność odkurzania. Zaprojektowany dla Twojej wygody.
Dzięki innowacyjnemu połączeniu tehcnologii cyklonicznej i ergonomicznej konstrukcji, bezworkowy odkurzacz Hygienic 600 łączy wysoką wydajność odkurzania z szybkim opróżnianiem. Zestaw zawiera nadający się do prania filtr Allergy Plus wyłapujący drobne cząstki.
Błyskawiczne usuwanie z kurzu z pojemnika w 2 krokach
Obsługa odkurzacza jest wyjątkowo prosta. Kurz z pojemnika usuniesz w dwóch łatwych krokach.
Niezrównana wydajność odkurzania*
Układ cyklonowy zapewnia niezawodną wydajność od początku do końca odkurzania nawet z pełnym pojemnikiem. Zachowuje do 99% początkowej mocy odkurzania po zapełnieniu się zbiornika przy maksymalnym ustawieniu mocy zgodnie z normą IEC 62885-2, wersja 1.0: 5.1, 5.7 i 5.9.
Higienicznie czystszy dom
System filtracji HEPA może odfiltrować do 99,99%* cząstek o wielkości zaledwie 0,3 mikrona, czyli drobnego kurzu, roztoczy i alergenów, dzięki czemu dostarcza czystsze powietrze.
*Na podstawie wewnętrznych testów filtracji mikrocząstek kurzu o wielkości 0,310 mikronów zgodnie z normą EN 60312-1 z użyciem standardowych cząstek piasku/kurzu.
Kompaktowy odkurzacz
Ze względu na niewielkie wymiary i możliwość ustawienia pionowo lub poziomo, odkurzcaz jest bardzo wygodny do przechowywania.
Łatwe manewrowanie
Duże kółka pokryte gumą ułatwiają manewrowanie i chronią powierzchnie podczas odkurzania, czyniąc je przyjemniejszym.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Odkurzacz bezworkowy/cyklonowy |
| Moc | 700 W |
| Moc ssania | 170 W |
| Poziom hałasu | 74 dB |
| Worek | Brak worka |
| Pojemność | 1.6 l |
| Filtr | HEPA 13 |
| Długość przewodu | 9 m |
| Zasięg | 12 m |
| System parkowania | Pionowy Poziomy |
| Funkcje | Składana rura Automatyczny zwijacz przewodu Regulacja mocy Uchwyt |
| Funkcje specjalne |
Miękkie kółka: miękkie kółka chronią podłogę przed zarysowaniem i tłumią hałas |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
304 x 283 x 422 mm |
| Waga | 7.58 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Electrolux - HWELE%, HZELE%, HDELE%, HKELE% |