Odkurzacz workowy Pure D8 PD82-4MG SILENCE
Symbol: PD82-4MG SILENCE
Dostępność: 30 szt.
Cena: 881.10 Cena przed promocją: 979.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PD82-4MG SILENCE
Dostępność: 30 szt.
Cena: 881.10 Cena przed promocją: 979.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Odkurzacz workowy Pure D8 PD82-4MG SILENCE
Cicha moc odkurzania
astosowana w odkurzaczach Pure D8.2 SILENCE technologia sprawia, że to nasz najcichszy a zarazem wysoce wydajny odkurzacz tradycyjny. Z odkurzaczem Pure D8.2 SILENCE odkurzanie stanie się niezwykle ciche i przyjemne.
Automatyczna regulacja mocy
Technologia SmartMode automatycznie wykrywa rodzaj podłogi i dostosowuje do niej moc odkurzacza. Dzięki temu swobodnie i dokładnie odkurzysz dywany oraz podłogi twarde bez konieczności zmiany ustawień.
Nasz najcichszy odkurzacz, zaledwie 57 dB(A)*
Innowacyjny system PureSound powoduje, że PURE D8.2 SILENCE to nasz najcichszy odkurzacz. Jest tak cichy, że możesz odkurzać bez obaw, nawet gdy Twoje dziecko śpi. *pomiar 57 dB(A) na dywanie zgodnie z rozporządzeniem Komisji (UE) nr 666/2013 8 lipca 2013 & IEC 60704-2-1. Stan na listopad 2019 r.
Zawsze nieskazitelne rezultaty
Odkurzacz Pure D8.2 SILENCE posiada zupełnie nową ssawkę OneGo Power Clean do różnych powierzchni, z opcją zmiany ustawień, która doskonale zbiera wszystkie cząsteczki, niezależnie od rodzaju podłogi.
Odkurzacz przyjazny środowisku
Z dbałości o naszą planetę stworzyliśmy odkurzacz wykonany w 55% z materiałów pochodzących z recyklingu, bez uszczerbku dla jakości. PURE D8.2 SILENCE to naprawdę ekologiczny produkt.
Higienicznie czysty dom
System filtracji HEPA może odfiltrować do 99,99%* cząstek o wielkości zaledwie 0,3 mikrona, czyli drobnego kurzu, roztoczy i alergenów, dzięki czemu dostarcza czystsze powietrze.
* Na podstawie wewnętrznych testów filtracji mikrocząstek kurzu o wielkości 0,310 mikronów zgodnie z normą EN 60312-1 z użyciem standardowych cząstek piasku/kurzu.
Odkurzacze workowe
Poznaj zalety odkurzaczy workowych Electrolux. Przekonaj się, jakie są zalety używania worków S-Bag.
Worek do odkurzacza syntetyczny czy papierowy?
Wybór pomiędzy workami syntetycznymi a papierowymi do odkurzacza ma znaczący wpływ na efektywność i higienę odkurzania. Oto dlaczego worki syntetyczne Electrolux S-Bag mogą być lepszym wyborem:
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Odkurzacz workowy |
| Moc | 600 W |
| Moc ssania | 176 W |
| Poziom hałasu | 57 dB |
| Worek | S-bag |
| Pojemność | 3.5 l |
| Filtr | Hygiene HEPA |
| Długość przewodu | 9 m |
| Zasięg | 12 m |
| System parkowania | Poziomy Pionowy |
| Funkcje | Uchwyt Wskaźnik zapełnienia worka Regulacja mocy Składana rura Automatyczny zwijacz przewodu |
| Funkcje specjalne |
|
| Kolor | Szary |
| Wymiary |
246 x 300 x 442 mm |
| Waga | 7.19 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Electrolux - HWELE%, HZELE%, HDELE%, HKELE% |