Odkurzacz workowy New UltraOne EUOC94DB
Symbol: EUOC94DB
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1136.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EUOC94DB
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1136.00
Rata 0% już od: / mc
Odkurzacz UltraOne o doskonałej skuteczności zbierania kurzu z innowacyjnej technologią Silent Air, wyposażony w wydajne ssawki: AeroPro Silent. i AeroPro 3-w-1.
Wysoka wydajność odkurzania dzięki optymalizacji przepływu powietrza
Poczynając od wydajnej ssawki FlowMotion Silent, a kończąc na otworze wylotowym, droga przepływu powietrza w odkurzaczu UltraOne została uszczelniona i zoptymalizowana pod kątem wysokiej efektywności odkurzania.
Cicha praca dzięki technologii Silent Air
Dzięki innowacyjnej technologii Silent Air odkurzanie przestało być uciążliwe dla otoczenia. Odkurzacz UltraOne jest wyposażony w udoskonalony, cichy wąż oraz cichą i superwydajną ssawkę FlowMotion Extreme.
Doskonała wygoda obsługi z myślą o łatwym odkurzaniu
Dzięki systemowi Multi Room, trzem uchwytom do parkowania, łatwemu do wymiany filtrowi i 12-metrowemu zasięgowi używanie odkurzacza UltraOne jest czystą przyjemnością. Aby zapewnić zdrowsze powietrze w domu, jest on także wyposażony w filtr Allergy Plus.
Ssawka FlowMotion 3-w-1 ułatwiająca odkurzanie różnych powierzchni
Kanapy, ciasne kąty i trudno dostępne miejsca. Niezależnie od tego, co trzeba odkurzyć, ssawka 3-w-1 FlowMotion jest gotowa na każde wyzwanie. Zależnie od potrzeb można łatwo przekształcić ją w szczotkę, ssawkę szczelinową lub ssawkę do tapicerki, a po zakończeniu odkurzania schować w odkurzaczu.
Odkurzacze workowe
Poznaj zalety odkurzaczy workowych Electrolux. Przekonaj się, jakie są zalety używania worków S-Bag.
Worek do odkurzacza syntetyczny czy papierowy?
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Odkurzacz workowy |
| Moc | 850 W |
| Moc ssania | 220 W |
| Poziom hałasu | 66 dB |
| Worek | S-bag |
| Pojemność | 5 l |
| Filtr | Zmywalny |
| Długość przewodu | 9 m |
| Zasięg | 12 m |
| System parkowania | Poziomy Pionowy |
| Funkcje | Automatyczny zwijacz przewodu Regulacja mocy Uchwyt |
| Kolor | Granatowy |
| Wymiary |
25.5 x 30.7 x 50.2 cm |
| Waga | 7.81 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Electrolux - HWELE%, HZELE%, HDELE%, HKELE% |